Stylowa druhna

Multiway – najbardziej wszechstronna sukienka dla druhny

multiway - sukienka dla druhny - jak wiązać
NAJBARDZIEJ WSZECHSTRONNA SUKIENKA DLA DRUHNY

Oglądacie czasem zdjęcia z amerykańskich blogów ślubnych? Na niemal wszystkich idealnie pasujące do siebie druhny w takich samych sukienkach. No, prawie takich samych – różnią się zwykle dekoltami. A różnią się na tyle, że w zasadzie do każdej sylwetki dopasowany jest ten idealny. Długie, lejące się, pięknie układające się sukienki druhen wyglądają jak z bajki. Te właśnie obrazy zainspirowały Natalię, twórczynię marki Rose Avenue, do wprowadzenia tego uniwersalnego, cudownego projektu na polski rynek.

multiway - wiązana sukienka dla druhny

Natalia, sama będąc druhną odkryła, że takich sukienek, jakie widać na zdjęciach zza oceanu, na próżno szukać w Polsce. Trend sukienki, którą można dowolnie wiązać i w ten sposób zmieniać postanowiła później odwzorować na własnym ślubie. A jest to fason znany od zawsze – jak sama mówi: „Ciężko powiedzieć, kto wymyślił suknię wiązaną na kilkanaście sposobów: Grecy, Hindusi czy Amerykanie?” Nic dziwnego, że koleżanki i goście weselni zaczęli pytać o kieckę i prosić o taką samą – właśnie tak narodziła się Rose Avenue, której flagowy produkt – sukienkę Multiway – możecie znaleźć w naszym sklepie w przeróżnych kolorach.

multiway - wiązana sukienka dla druhny
PROSTO Z OLIMPU

Ciężko powiedzieć, co jest lepsze w sukience Multiway – to, że kupując ją, masz wiele sukienek w jednej, czy to, że w zasadzie nie ma sylwetki, na której ten fason wyglądałby źle. Piękny, opływający dół sprawia, że wyglądasz jak grecka bogini (to bardzo częste skojarzenie!), a górę możesz właściwie dopasować dowolnie. Można zawiązać ją tak, żeby założyć pod spód biustonosz, albo nie. Można odkryć i zakryć co tylko chcesz, powiększyć lub zmniejszyć optycznie, co trzeba. Magia!

multiway - wiązana sukienka dla druhny
NAJBARDZIEJ WSZECHSTRONNA SUKIENKA DLA DRUHNY

Ktoś policzył, że sukienkę w kroju Multiway można wiązać na 260 sposobów. Wydaje nam się to całkowicie realne, bo co i rusz natrafiamy na nowe pomysły. Być może jest ich nawet więcej, a popularna nazwa tego modelu – infinity dress – jest całkowicie usprawiedliwiona. Poniżej cała galeria inspiracji, tutaj znajdziesz nasz wideoporadnik z filmikami pokazującymi, jak zawiązać podstawowe 12 wersji, a jeszcze więcej inspiracji znajdziesz na naszej tablicy Pinterset przygotowanej specjalnie po to. Ale pamiętaj, żeby wiążąc swoją Multiway dać się ponieść fantazji – może wymyślisz dwieście sześćdziesiąty pierwszy sposób? Miłej zabawy!

WYBIERZ SWOJĄ SUKIENKĘ MULTIWAY