Nic nie cieszy nas tak bardzo, jak oglądanie Wasz w naszych sukienkach i sukniach. Zachęcamy do przysyłania nam zdjęć, tagowania #szyjemysukienki na Instagramie i dzielenia się z nami Waszą opinią. To Wasza radość w naszych kiecach nakręca nas do pracy. Serio.

Poniżej garstka spośród zdjęć i opinii, które od Was otrzymaliśmy. Dziękujemy!

„Jestem zachwycona zarówno Waszą obsługą klienta i poradami jaki i samym produktem. W salonie w którym dopasowywali mi rozmiar też wszyscy się zachwycali, że „jeszcze gdzieś tak się szyje” (i z przyjemnością mogłam im odpowiedzieć, że w Polsce).”

Agata,  MIRIAM

„Jestem zakochana w mojej sukni. Składa się w 100% z moich marzeń i oczekiwań, jak również ze wspaniałych wspomnień jaki zapisały się podczas wycieczek do Warszawy w celu przymiarek. Jestem zachwycona jak pięknie została uszyta i jak wspaniale oddaje moje oczekiwania o niej. Jest idealna! Idealnie skrojona, idealnie dopasowana.
Dziękuję całemu zespołowi Szyjemy Sukienki za ogrom pracy włożony w stworzenie mojej sukni ślubnej oraz za cierpliwość i profesjonalizm w trakcie wprowadzanych zmian, o jakie prosiłam.

Cieszę się, że z tak wielkim projektem trafiłam właśnie do Szyjemy Sukienki.”

Magdalena,  PROJEKT INDYWIDUALNY

„Sukienka była i jest przepiękna! Nadal nie mogę przestać się nią zachwycać i uważam, że to najładniejsza sukienka ślubna jaką kiedykolwiek widziałam. Dziękuję, że dzięki Wam i bezbłędnie uszytej Audrey (bez żadnej przymiarki po drodze, ponieważ mieszkam za granicą) czułam się najpiękniejszą panną młodą.”

Martyna,  AUDREY

„Dzięki Wam w dniu ślubu miałam na sobie najpiękniejszą sukienkę na świecie.”

Aneta, MOON DREAMS

„Z pozdrowieniami dla całego zespołu, który tworzył najpiękniejszą suknię na ten wyjątkowy dzień. Dziękuję, że dzięki Wam mogłam poczuć się wyjątkową kobietą.”

Madeline,  SIMONE

„Przetrwałam w niej kilka godzin na gali rozdania nagród festiwalu filmowego oraz na bankiecie. Na miejscu mnóstwo, ale to mnóstwo osób (myślę, że na pewno 100 na 400 obecnych), zarówno Polaków jak i zagranicznych z całego świata, zaczepiało mnie i mówiło, że sukienka jest PIĘKNA, CUDOWNA, NIESAMOWITA, WOW itd. Dzięki Wam polski dizajn urósł w oczach zagraniczniaków.

Gratuluję więc świetnego pomysłu, projektu i wykonania. Potwierdzam, że ta sukienka daje efekt WOW i przy tym jest bardzo wygodna.
Robicie świetną robotę.

Iwona,  A NIGHT AT THE OPERA

„Wasza cudna Miriam była zjawiskową suknią ślubną.

Anna,  MIRIAM

„To była najpiękniejsza sukienka ślubna jaką mogłam sobie wymarzyć (mimo moich narzekań gdzieś w czasie szycia). Czułam się w niej pięknie i wyjątkowo, więc dziękuję za porady i piękne szycie. Jesteście Super.

Kinga,  MADELINE

„Dziękuję, że nieśmiałą myśl, by sukienka właśnie z Waszej pracowni była TĄ najważniejszą sukienką, przekuliście na realny projekt i że dziewczyna z kompleksami, która na co dzień stroni od sukienek i spódnic, tego wyjątkowego dnia czuła się jak księżniczka.

Agnieszka,  MADELINE

„Czułam się w niej super, zebrała też masę komplementów od gości. Bardzo doceniam indywidualne podeście i staranność o szczegóły, będę bez zastanowienia polecać znajomym.

Dorota,  MADELINE