Wszystkie dostępne u nas suknie i sukienki szyjemy na miarę i usługa ta wliczona jest w ich cenę.

Szycie miarowe to profesjonalna usługa krawiecka oraz niepowtarzalne doświadczenie.

Jest gwarancją idealnego dopasowania Twojej sukni oraz możliwością wprowadzania modyfikacji w wybranym przez Ciebie modelu.

DLACZEGO WARTO?

W idealnie dopasowanej sukni czujesz się swobodnie, co dodaje sylwetce gracji i niewymuszonej elegancji. Będziesz wyglądać perfekcyjnie – doskonale rozumiemy jak ważne jest to szczególnie w dniu ślubu lub innego ważnego wydarzenia.
W naszej pracowni Twoją suknią zajmą się od początku do ostatniego szwu najlepsze, doświadczone krawcowe.
Szycie miarowe pozwala także na wprowadzanie zmian – zarówno w kroju jak i tkaninach. Wszystkie zmiany można omówić osobiście podczas indywidualnej konsultacji lub zapytać o nie kontaktując się z nami mailowo lub telefonicznie.

JAK WYGLĄDA CAŁY PROCES?

Aby uszyć suknię na miarę zapraszamy na konsultację do jednego ze współpracujących z nami butików (w Warszawie lub Wrocławiu) lub do złożenia zamówienia online.

Podczas pierwszego spotkania w butiku będziesz mogła obejrzeć i przymierzyć modele sukni z naszej ślubnej kolekcji oraz katalog dostępnych tkanin i uzyskać na ich temat wszystkie informacje.

Pierwsze spotkanie zwykle kończy się wyborem fasonu i zdjęciem miary. Jeśli zdecydujesz o szyciu sukienki, prosimy o zadatek w wysokości 50% ceny sukni. Po około miesiącu umawiamy się na pierwszą przymiarkę.

Drugie spotkanie to jednocześnie pierwsza przymiarka – ma na celu dopracowanie kroju i sporządzenie listy koniecznych poprawek. Sprawdzamy, jak sukienka leży, jak pracuje w ruchu. To także moment na ostateczne decyzje dotyczące długości spódnicy czy głębokości dekoltu, dlatego warto pamiętać o zabraniu ze sobą docelowych butów i biustonosza.

Kolejne przymiarki ustalane są wedle potrzeb wprowadzania poprawek, aż do momentu idealnego dopasowania sukienki. Zwykle cały proces zamyka się w dwóch-trzech przymiarkach, trzeba jednak zakładać, że w przypadku bardziej skomplikowanych krojów może być potrzebnych więcej spotkań. Najczęściej szycie wraz z poprawkami nie przekracza sześciu miesięcy.

Jeśli zdecydujesz się na zamówienie sukni online, poprosimy Cię o podanie niezbędnych wymiarów. Gotową suknię wyślemy do Ciebie przesyłką kurierską lub umówimy się na przymiarkę w dogodnym dla Ciebie terminie. Oczywiście w cenie sukni masz także wszystkie niezbędne poprawki. Tutaj możesz przeczytać więcej na temat tego, jak wygląda szycie miarowe przy zamówieniach składanych online.

Wszystkie koszty szycia miarowego zawarte są w cenie sukni – nie ma żadnych dodatkowych opłat.

KIEDY SIĘ UMÓWIĆ?

Optymalny termin na rozpoczęcie szycia sukni ślubnej to 4-6 miesięcy przed ślubem. Jeśli na spotkanie umówisz się mniej niż 3 miesiące przed ślubem możesz skorzystać z usługi EXPRESS, która jest jednak dodatkowo płatna (+500 zł do ceny sukni, 3 miesiące liczymy od wpłaty zadatku do daty ślubu).

Dla sukienek koktajlowych terminy te są nieco krótsze. Optymalny czas szycia sukni to 1-2 miesiące, a opłatę ekspresową pobieramy przy terminie krótszym niż 14 dni.

Aby umówić się na konsultację skontaktuj się z wybranym butikiem.

Serdecznie zapraszamy!

NASZE PANNY MŁODE: