Szycie miarowe to profesjonalna usługa krawiecka oraz niepowtarzalne doświadczenie.

Jest gwarancją idealnego dopasowania Twojej sukni oraz możliwością wprowadzania modyfikacji w wybranym przez Ciebie modelu.

Każdą suknię ślubną zamawianą w naszej pracowni szyjemy wyłącznie na miarę.

 

DLACZEGO WARTO?

W idealnie dopasowanej sukni czujesz się swobodnie, co dodaje sylwetce gracji i niewymuszonej elegancji. Będziesz wyglądać perfekcyjnie – doskonale rozumiemy jak ważne jest to szczególnie w dniu ślubu.
W naszej pracowni Twoją suknią zajmą się od początku do ostatniego szwu najlepsze, doświadczone krawcowe.
Szycie miarowe pozwala także na wprowadzanie zmian – zarówno w kroju jak i tkaninach. Wszystkie zmiany można omówić osobiście podczas indywidualnej konsultacji.

 

JAK WYGLĄDA CAŁY PROCES?

Aby uszyć suknię na miarę zapraszamy na konsultację do naszej pracowni. Wszystkie osoby, które prowadzą konsultacje, są wykształconymi krawcowymi i krawcami, obdarzonymi wyobraźnią projektową, dysponującymi profesjonalną wiedzą z zakresu konstrukcji i materiałów – u nas nie spotkasz się z przypadkowym sprzedawcą.

Podczas pierwszego spotkania wysłuchamy Twoich oczekiwań i wspólnie zastanowimy się nad wyborem modelu, zmianami w kroju oraz tkaninami. Będziesz mogła obejrzeć katalog dostępnych tkanin i uzyskać na ich temat wszystkie informacje. Doradzimy zarówno w kwestii wyboru tkaniny, jak i kolorów i krojów.

Pierwsze spotkanie zwykle kończy się wyborem fasonu i zdjęciem miary. Jeśli zdecydujesz o szyciu sukienki, prosimy o zadatek w wysokości 60% ceny sukni. Po około miesiącu umawiamy się na pierwszą przymiarkę.

Drugie spotkanie to jednocześnie pierwsza przymiarka – ma na celu dopracowanie kroju i sporządzenie listy koniecznych poprawek. Sprawdzamy, jak sukienka leży, jak pracuje w ruchu. To także moment na ostateczne decyzje dotyczące długości spódnicy czy głębokości dekoltu, dlatego warto pamiętać o zabraniu ze sobą docelowych butów i biustonosza.

Kolejne przymiarki ustalane są wedle potrzeb wprowadzania poprawek, aż do momentu idealnego dopasowania sukienki. Zwykle cały proces zamyka się w dwóch-trzech przymiarkach, trzeba jednak zakładać, że w przypadku bardziej skomplikowanych krojów może być potrzebnych więcej spotkań. Najczęściej szycie wraz z poprawkami nie przekracza sześciu miesięcy.

Możesz także podać nam swoje wymiary mailowo, telefonicznie lub przy użyciu formularza podczas zakupu sukni online. Gotową suknię wyślemy wówczas do Ciebie przesyłką kurierską lub umówimy się na przymiarkę w dogodnym dla Ciebie terminie.

Wszystkie koszty szycia miarowego zawarte są w cenie sukni – nie ma żadnych dodatkowych opłat.

Krótki filmik o tym, jak wygląda cały proces szycia miarowego:

KIEDY SIĘ DO NAS ZGŁOSIĆ?

Aby móc “na spokojnie” zdążyć z szyciem sukni, zgłoś się do nas jak najwcześniej. Możemy rozpocząć szycie sukni w dowolnie wczesnym momencie, a skończyć tuż przed ślubem, jeśli tak będzie dla Ciebie wygodnie. Optymalny termin to 4-6 miesięcy przed ślubem. Jeśli zgłosisz się do nas mniej niż 3 miesiące przed ślubem możesz skorzystać z usługi EXPRESS, która jest jednak dodatkowo płatna (+500 zł do ceny sukni, 3 miesiące liczymy od wpłaty zadatku do daty ślubu).

 

Aby umówić się na konsultację skontaktuj się z nami.

Serdecznie zapraszamy!