W Szyjemy Sukienki specjalizujemy się w szyciu miarowym –
– zarówno sukni ślubnych, jak i sukienek na inne okazje.

Szycie miarowe jest gwarancją idealnego dopasowania Twojej sukni oraz daje możliwość wprowadzania modyfikacji w wybranym przez Ciebie modelu, lub uszycia całkiem nowego fasonu od podstaw.

DLACZEGO WARTO?

W idealnie dopasowanej sukni czujesz się swobodnie, co dodaje sylwetce gracji i niewymuszonej elegancji. Będziesz wyglądać perfekcyjnie – doskonale rozumiemy jak ważne jest to szczególnie w dniu ślubu lub innego ważnego wydarzenia.

Szycie miarowe pozwala także na wprowadzanie zmian – zarówno w kroju jak i tkaninach czy kolorach. Wszystkie zmiany można omówić osobiście podczas indywidualnej konsultacji lub zapytać o nie kontaktując się z nami mailowo lub telefonicznie.

JAK WYGLĄDA CAŁY PROCES?

Zapraszamy na kameralne spotkanie konsultacyjne do naszego showroomu w Warszawie lub do wrocławskiego butiku partnerskiego.

Podczas pierwszego spotkania będziesz mogła obejrzeć i przymierzyć projekty z kolekcji naszych marek oraz próbniki dostępnych tkanin i uzyskać na ich temat wszystkie informacje.

Pierwsze spotkanie zwykle kończy się wyborem fasonu i zdjęciem miary.

Drugie spotkanie to jednocześnie pierwsza przymiarka – ma na celu dopracowanie kroju i sporządzenie listy koniecznych poprawek. Sprawdzamy, jak sukienka leży, jak pracuje w ruchu. To także moment na ostateczne decyzje dotyczące długości spódnicy czy głębokości dekoltu, dlatego nie możesz zapomnieć o zabraniu ze sobą docelowych butów i biustonosza.

Kolejne przymiarki ustalane są wedle potrzeb wprowadzania poprawek, aż do momentu idealnego dopasowania sukienki. Zwykle cały proces zamyka się w dwóch-trzech przymiarkach, trzeba jednak zakładać, że w przypadku bardziej skomplikowanych krojów może być potrzebnych więcej spotkań.

ILE TO TRWA?

Czas realizacji zależy od kilku czynników, może różnić się u poszczególnych marek, jednak zawsze staramy się ustalić wszystko tak, żeby cały proces był dostosowany do Twoich potrzeb i kalendarza.

Optymalny termin na rozpoczęcie szycia sukni ślubnej to 4-6 miesięcy przed ślubem. Jeśli na spotkanie umówisz się mniej niż 3 miesiące przed ślubem możesz skorzystać z usługi EXPRESS, która jest jednak dodatkowo płatna (+500 zł do ceny sukni, 3 miesiące liczymy od wpłaty zadatku do daty ślubu).

Dla sukienek koktajlowych terminy te są nieco krótsze. Optymalny czas szycia sukni to 1-2 miesiące, a opłatę ekspresową pobieramy przy terminie krótszym niż 14 dni.

PŁATNOŚCI

Jeśli zdecydujesz o szyciu sukienki, prosimy o zadatek w wysokości 50% ceny. Pozostałość dopłacana jest podczas ostatniej przymiarki i odbioru sukni.

Wszystkie koszty szycia miarowego zawarte są w cenie sukni – nie ma żadnych dodatkowych opłat.

Zamówienia personalizowane wyceniamy indywidualnie.

Istnieje także możliwość zamówienia sukni szytej na miarę zdalnie. Jeśli zdecydujesz się na zamówienie sukni online, poprosimy Cię o podanie niezbędnych wymiarów. Gotową suknię wyślemy do Ciebie przesyłką kurierską lub umówimy się na przymiarkę w dogodnym dla Ciebie terminie. Oczywiście w cenie sukni masz także wszystkie niezbędne poprawki. Tutaj możesz przeczytać więcej na temat tego, jak wygląda szycie miarowe przy zamówieniach składanych online.

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ

Napisz na kontakt@szyjemysukienki.pl
lub zadzwoń pod numer (+48) 22 619 23 49
aby umówić się na spotkanie w naszym butiku.

Serdecznie zapraszamy!