Na miarę szyjemy wszystkie suknie ślubne i usługa ta wliczona jest w ich cenę. Ceny naszych sukni ślubnych wahają się średnio od 2500 do 3500 zł (jest to średnia, kilka modeli jest tańszych lub droższych). Jeśli chcesz, możemy uszyć na miarę także inną sukienkę z naszej kolekcji – zapytaj o koszt i czas oczekiwania.

Szycie miarowe to profesjonalna usługa krawiecka oraz niepowtarzalne doświadczenie.

Jest gwarancją idealnego dopasowania Twojej sukni oraz możliwością wprowadzania modyfikacji w wybranym przez Ciebie modelu.

 

DLACZEGO WARTO?

W idealnie dopasowanej sukni czujesz się swobodnie, co dodaje sylwetce gracji i niewymuszonej elegancji. Będziesz wyglądać perfekcyjnie – doskonale rozumiemy jak ważne jest to szczególnie w dniu ślubu.
W naszej pracowni Twoją suknią zajmą się od początku do ostatniego szwu najlepsze, doświadczone krawcowe.
Szycie miarowe pozwala także na wprowadzanie zmian – zarówno w kroju jak i tkaninach. Wszystkie zmiany można omówić osobiście podczas indywidualnej konsultacji.

 

JAK WYGLĄDA CAŁY PROCES?

Aby uszyć suknię na miarę zapraszamy na konsultację do jednego ze współpracujących z nami butików: w Warszawie, Poznaniu lub Wrocławiu.

Podczas pierwszego spotkania będziesz mogła obejrzeć i przymierzyć modele sukni z naszej ślubnej kolekcji oraz katalog dostępnych tkanin i uzyskać na ich temat wszystkie informacje.

Pierwsze spotkanie zwykle kończy się wyborem fasonu i zdjęciem miary. Jeśli zdecydujesz o szyciu sukienki, prosimy o zadatek w wysokości 60% ceny sukni. Po około miesiącu umawiamy się na pierwszą przymiarkę.

Drugie spotkanie to jednocześnie pierwsza przymiarka – ma na celu dopracowanie kroju i sporządzenie listy koniecznych poprawek. Sprawdzamy, jak sukienka leży, jak pracuje w ruchu. To także moment na ostateczne decyzje dotyczące długości spódnicy czy głębokości dekoltu, dlatego warto pamiętać o zabraniu ze sobą docelowych butów i biustonosza.

Kolejne przymiarki ustalane są wedle potrzeb wprowadzania poprawek, aż do momentu idealnego dopasowania sukienki. Zwykle cały proces zamyka się w dwóch-trzech przymiarkach, trzeba jednak zakładać, że w przypadku bardziej skomplikowanych krojów może być potrzebnych więcej spotkań. Najczęściej szycie wraz z poprawkami nie przekracza sześciu miesięcy.

Możesz także podać nam swoje wymiary mailowo lub telefonicznie. Gotową suknię wyślemy wówczas do Ciebie przesyłką kurierską lub umówimy się na przymiarkę w dogodnym dla Ciebie terminie.

Wszystkie koszty szycia miarowego zawarte są w cenie sukni – nie ma żadnych dodatkowych opłat.

KIEDY SIĘ UMÓWIĆ?

Optymalny termin na rozpoczęcie szycia sukni to 4-6 miesięcy przed ślubem. Jeśli na spotkanie umówisz się mniej niż 3 miesiące przed ślubem możesz skorzystać z usługi EXPRESS, która jest jednak dodatkowo płatna (+500 zł do ceny sukni, 3 miesiące liczymy od wpłaty zadatku do daty ślubu).

 

Aby umówić się na konsultację skontaktuj się z wybranym butikiem.

Serdecznie zapraszamy!

NASZE PANNY MŁODE: