Zamówić suknię szytą na miarę możesz nie tylko spotykając się na konsultację w naszym butiku partnerskim, ale także składając zamówienie online (poprzez zakup w sklepie internetowym lub mailowo). Poprosimy Cię o podanie niezbędnych wymiarów. Możesz zmierzyć się samodzielnie, lub skorzystać w tym zakresie z usług własnej krawcowej. Na podstawie przesłanych przez Ciebie wymiarów i ewentualnie wspólnie ustalonych modyfikacji, uszyjemy Twoją suknię.

POPRAWKI W CENIE

Cena Twojej sukni zawiera usługę szycia miarowego, czyli także wszystkich niezbędnych poprawek. W przypadku zamówienia dokonanego zdalnie istnieją dwie możliwości wykonania takich poprawek:

  1. na poprawki możesz przyjechać ze swoją suknią do naszego butiku partnerskiego w Warszawie, gdzie profesjonalnym okiem ocenimy, co jest do poprawy i nasze krawcowe zajmą się Twoją suknią
  2. jeśli nie chcesz lub nie możesz przyjechać do Warszawy, możesz przysłać nam suknię z poprawkami zaznaczonymi przez własną krawcową i niezbędnym opisem poprawek. Na miejscu w Warszawie wykonamy poprawki i odeślemy do Ciebie sukienkę

Na każdym etapie zamówienia możliwe są także konsultacje telefoniczne i wideo.

KILKA WAŻNYCH UWAG

W przypadku zdejmowania miary i zaznaczania poprawek przez Klientkę, zastrzegamy sobie – jako punkt odniesienia do oceny prawidłowości wykonania zlecenia – odniesienie do przesłanych nam podanych wymiarów lub poprawek. Nie bierzemy odpowiedzialności za ich poprawność, jeśli nie zostały wykonane w naszym butiku partnerskim. 

Przy zamówieniach online całą należność za suknię pobieramy z góry – z wyjątkiem sytuacji, w których nie wysyłamy sukni, ale umawiamy się na przymiarki w naszym butiku partnerskim.

Pamiętaj też, że suknia szyta na miarę jest zamówieniem personalizowanym i jako takie nie podlega zwrotowi.

ILE TO POTRWA?

Czas realizacji zamówienia może być różny – może wydłyżuć się np. jeśli wybierzesz tkaniny, które sprowadzamy z daleka. Samo uszycie sukni od złożenia zamówienia z podaniem wymiarów nie powinno trwac dłużej niż miesiąc. Czas trwania procesu poprawek będzie zależał w dużej mierze od Ciebie – na jaki tryb się zdecydujesz i kiedy będziesz mogła odwiedzić nas z sukienką.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania – napisz do nas na adres kontakt@szyjemysukienki.pl

NASZE PANNY MŁODE: