Zamówić suknię szytą na miarę możesz nie tylko spotykając się na konsultację w naszym butiku, ale także składając zamówienie online (poprzez zakup w sklepie internetowym lub mailowo). Poprosimy Cię o podanie niezbędnych wymiarów. Możesz zmierzyć się samodzielnie, lub skorzystać w tym zakresie z usług własnej krawcowej. Na podstawie przesłanych przez Ciebie wymiarów i ewentualnie wspólnie ustalonych modyfikacji, uszyjemy Twoją suknię.

POPRAWKI W CENIE

W naszym sklepie online ceny wszystkich sukni szytych na miarę zawierają usługę szycia miarowego, czyli także wszystkich niezbędnych poprawek. W przypadku zamówienia dokonanego zdalnie istnieją dwie możliwości wykonania takich poprawek:

1. na poprawki możesz przyjechać ze swoją suknią do naszego butiku w Warszawie, gdzie profesjonalnym okiem ocenimy, co jest do poprawy i nasze krawcowe zajmą się Twoją suknią

2. jeśli nie chcesz lub nie możesz przyjechać do Warszawy, możesz przysłać nam suknię z poprawkami zaznaczonymi przez własną krawcową i niezbędnym opisem poprawek. Na miejscu w Warszawie wykonamy poprawki i odeślemy do Ciebie sukienkę.

Na każdym etapie zamówienia możliwe są także konsultacje telefoniczne i wideo.

KILKA WAŻNYCH UWAG

W przypadku zdejmowania miary i zaznaczania poprawek przez Klientkę, zastrzegamy sobie – jako punkt odniesienia do oceny prawidłowości wykonania zlecenia – odniesienie do przesłanych nam podanych wymiarów lub poprawek. Nie bierzemy odpowiedzialności za ich poprawność, jeśli nie zostały wykonane w naszym showroomie lub butiku partnerskim. 

Przy zamówieniach online całą należność za suknię pobieramy z góry – z wyjątkiem sytuacji, w których nie wysyłamy sukni, ale umawiamy się na przymiarki w naszym showroomie.

Pamiętaj też, że suknia szyta na miarę jest zamówieniem personalizowanym i jako takie nie podlega zwrotowi.

ILE TO POTRWA?

Czas realizacji zamówienia może być różny – może wydłużyć się np. jeśli wybierzesz tkaniny, które sprowadzamy z daleka, może być także różny u różnych marek. Samo uszycie sukni od złożenia zamówienia z podaniem wymiarów nie powinno trwać dłużej niż miesiąc dla sukni ślubnej i 2-3 tygodnie dla innych sukienek. Czas trwania procesu poprawek będzie zależał w dużej mierze od Ciebie – na jaki tryb się zdecydujesz i kiedy będziesz mogła odwiedzić nas z sukienką.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z naszą pracownią:

tel: (+48) 22 619 23 49 (pon-pt 12:00-19:00)

email: kontakt@szyjemysukienki.pl