sg-kamena
WYKONANE RZEMIEŚLNICZO OBRĄCZKI ŚLUBNE NA ZAMÓWIENIE

KAMENA to mała polska marka rzemieślnicza, którą tworzą jej założycielki i projektantki – Agnieszka Pielach i Joanna Soroczak – oraz grono współpracujących z nimi rzemieślników, artystów i pasjonatów – jubilerzy i szlifierzy, odlewnik, gemmolog i grawer. Wyznacznikami stylu marki są ponadczasowość, klasyka i minimalizm. W tym właśnie duchu zaprojektowane i wykonane zostały obrączki ślubne KAMENA.

Obrączki wytwarzane są w podwarszawskiej pracowni przez jubilerów Zuzannę i Sławka. Są to rzemieślnicy ciepli, pracowici i oddający serce wytwarzanym produktom. Każda para obrączek powstaje od podstaw w ich profesjonalnych i doświadczonych rękach.

ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE

Obrączki wykonywane są ręcznie i wyłącznie na zamówienie.
Showroom Szyjemy Sukienki to jedyne miejsce w Warszawie, w którym można zamówić obrączki KAMENA. Serdecznie zapraszamy do umówienia się na spotkanie konsultacyjne, aby obrączki obejrzeć, przymierzyć i dobrać odpowiedni rozmiar.

Obrączki możesz zamówić w wersji złotej (z żółtego bądź różowego złota próby 585) lub srebrnej, pokrytej szlachetnym rodem. Rodowanie zapobiega ciemnieniu (utlenianiu) srebra, jednocześnie zwiększa jego odporność na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania oraz zwiększa jego połysk.
Czas realizacji wynosi od 10 do 30 dni kalendarzowych.

Umów się na spotkanie

OBRĄCZKI ŚLUBNE KAMENA:
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z naszą pracownią:

tel: (+48) 22 619 23 49 (pon-pt 12:00-19:00)

email: kontakt@szyjemysukienki.pl