Poniżej możesz zobaczyć kolorystykę niektórych tkanin, które wykorzystujemy i które sprawdzają się w naszej pracowni od lat. To tylko niewielka część z dostępnych tkanin – jeśli nie znajdujesz tu nic dla siebie, zapytaj nas o inne możliwości.

Jeśli chcesz zobaczyć próbki na żywo, zapraszamy do naszego showroomu w Warszawie. Możemy też wysłać do Ciebie wybrane próbki – koszt wysyłki próbek to 100 zł, które odejmujemy od ceny sukienki, jeśli zdecydujesz się na zamówienie.

BAWEGA

Nowoczesna tkanina ubraniowa z delikatnym połyskiem z dwóch stron. Materiał jest przyjemny w dotyku, przypomina bawełnę, jest oddychający. Tkanina jest plastyczna dzięki zastosowaniu wysokoskrętnych włókien poliestrowych. Zapamiętuje kształty oraz zagniecenia, które można rozprostować ręką, stąd bywa nazywana Memory. 95% poliester, 5% lycra.

Z tej tkaniny szyjemy między innymi modele Miriam, Edith i Vivien.

SPLINT PREMIUM

Splint Premium, jest najlepszą w swojej kategorii naturalną tkaniną wiskozową z zawartością lycry. Dzięki niej jest delikatnie elastyczny i świetnie układa się na ciele. Struktura tkaniny jest całkowicie matowa, co jest właściwością bardzo często poszukiwaną przez nasze klientki. Naturalny splot wiskozy bardzo dobrze cyrkuluje powietrze, co daje duże poczucie komfortu w użytkowaniu. Dodatkowo tkanina jest bardzo przyjemna dla ciała. 97% wiskoza, 3% lycra.

Z tej tkaniny szyjemy między innymi model Norma.

ŻORŻETA MARCHIANO

Marchiano jest elegancką tkaniną o gęstym splocie żorżetowym, dzięki któremu jest jest gładka, mięsista lejąca się. Delikatna, wygodna, przyjemna w dotyku. Wykonana z najwyższej jakości nowoczesnych włókien polietsrowych, niemal się nie gniecie.

Z tej tkaniny szyjemy między innymi model Jesse James, Bess, Florence i Double Trouble.

DULL SILKY

Lekka, delikatna, lejąca się tkanina o półmatowym, lekko kreszowanym wykończeniu (delikatny efekt wygniecenia).
Najwyższej jakości poliester, tkaninę sprowadzamy z Holandii.

Z tej tkaniny szyjemy między innymi model Rita, Dora i górę modelu Moon Dreams Nº4.

BAWEŁNA W KWIATY

Liczba dostępnych wzorów kwiatowych jest ogromna. Poniżej jedynie niewielka próbka. Jeśli szukasz szczególnych kwiatów lub ocienia (albo w ogóle innego wzoru) – napisz do nas, pomożemy. 100% bawełna.

Z bawełny w kwiaty możemy uszyć całą sukienkę, lub np. gorset do sukni Babie Lato lub górę do Emmy.

KORONKI

Od lat współpracujemy z wieloma dostawcami koronek (głównie z Francji i Włoch) i mamy na ich temat dużą wiedzę (i dużą miłość do nich!). Najbardziej lubimy wzory geometryczne i hafty na tiulu, ale w naszych zasobach nie brakuje wzorów kwiatowych, haftów z koralikami i drobnymi cekinami.

Koronką można ozdobić niemal każdą suknię. Można pokryć nią całość, albo tylko elementy, np górę, pas lub tylko dół. Każda koronka daje inne możliwości.