MASZ DO NAS PYTANIA?

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.
Czekamy na Twoje pytania
od poniedziałku do piątku, od 9:00 do 19:00.

+48 22 619 23 49

kontakt@szyjemysukienki.pl

Nie wahaj się do nas napisać - odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

ZAWSZE DARMOWA DOSTAWA!DLA KOGO SZYJEMY?

Szyjemy sukienki dla wszystkich kobiet i na każdą okazję. Dla dam i chłopczyc, kociaków, supermenek, siłaczek. Dla tych, które chcą godzić sprzeczności. Dla realistek, które chcą mieć wszystko. Dla twardo stąpających po ziemi księżniczek. Dla tych, które czują, że rozważna i romantyczna to dwie strony jednej osobowości. Dla praktycznych, ale zawsze zjawiskowych.


SZYJEMY OD ZAWSZE

Firmę Szyjemy Sukienki w 2012 roku założyła Marta Stąpor. Zrezygnowała z etatowej pracy i dała początek nabierającemu coraz szybszego tempa przedsięwzięciu krawieckiemu, którym dziś jesteśmy. Wnuczka krawca, nawykłą do terkoczącej w domu maszyny, której odruch - jeśli potrzebuję super kieckę, siadam do Łucznika - stopniowo przekształcił się w szycie dla koleżanek, potem koleżanek koleżanek…

Teraz jesteśmy 10-cio osobową firmą, która najwyższej jakości krawiectwo w połączeniu z rzetelnością i uczciwością wobec pracowników i klientów stawia zawsze na pierwszym miejscu.


PRACOWNIA = SERCE

Nasza pracownia w warszawskim Śródmieściu, gdzie stukot maszyn nie ustaje przez cały dzień, to dla nas najważniejsze miejsce. Jeśli Szyjemy Sukienki jest jednym wielkim organizmem, pracownia to bezsprzecznie jego serce, dzięki któremu cały może żyć. Zatrudniamy doskonałe krawcowe przywracając wartość mistrzostwu w rzemiośle. Każda sukienka uszyta jest od początku do końca, z największą starannością, przez jedną z nich.
FILOZOFIA Z METKĄ "USZYTO W POLSCE"

Jaka jest nasza filozofia? To kilka prostych zasad.

CZYSTA GRA: Tylko uczciwość wobec pracowników, współpracowników, dostawców i klientów może dać radość z pracy, a w efekcie produkt, z którego możemy być dumni.

JAKOŚĆ SIĘ OPŁACA: A jakość produktu, to nie tylko perfekcyjne wykonanie, ale także pewność, że wszyscy zaangażowani w jego powstanie byli traktowani etycznie i sprawiedliwie.

KUPUJ MNIEJ: Dobrze dobrana i ponadczasowa sukienka to inwestycja w styl i wygodę, pozwalająca dobrze się czuć, świetnie wyglądać i nie poszukiwać co chwilę nowych kreacji.


Jesteśmy firmą z godłem Polski Ślad. Wyróżnienie to poświadcza, że płacimy w Polsce podatki, a zyski firmy pozostają do dyspozycji polskich właścicieli. Dowiedz się więcej


TKANINY TO NASZA OBSESJA

Potrafimy godzinami wybierać najpiękniejsze, lub zakochać się od pierwszego wejrzenia. Uwielbiamy wyszukiwać unikatowe materiały – to one według nas są połową sukcesu. Szperamy w malutkich sklepikach, dużych hurtowniach, na targach, przywozimy tkaniny z podróży. Odkrycie nowego oryginalnego wzoru lub faktury daje nam wielką radość i jest jednym z tych uczuć, które sprawiają, że kochamy tą pracę!


CHCEMY SIĘ WYRÓŻNIAĆ

Wzorem, jakością, podejściem do szycia.

Całości dopełnia oryginalny krój, często klasyka z lekkim skokiem w bok. Pomysły często wychodzą od tkanin - po ich dotknięciu natychmiast wiemy, co powinno z nich powstać. Inspiruje nas wszystko dookoła - ciężko postawić granicę między zwykłym życiem a inspiracją. Na pomysł można wpaść pod wpływem obejrzanego filmu, przeczytanej książki, ale też kolorów odbijających się w szybie tramwaju. Czasami pomysł rodzi się zupełnie spontanicznie, czasem jest wykoncypowany. Nie ma reguły. Cała filozofia, to uszyć fajną sukienkę. Zależy nam na tym, aby miały charakter.


DBAMY O KAŻDY SZCZEGÓŁ

aby stworzyć wyjątkowe sukienki, w których będziesz piękna. Najprzyjemniejszym momentem naszej pracy jest widzieć kogoś, kto po zobaczeniu się w lustrze w naszej sukience cały promienieje. Aby takie widoki były coraz częste, codziennie dokładamy starań i doskonalimy każdy detal wykonania sukienek oraz doświadczenia naszych klientek.

Zobacz, jak się u nas szyje!


RZEMIOSŁO CZY SZTUKA?

Stawiamy na rzemiosło! Odkrycie ponadczasowości klasycznych krojów to dla nas codzienne źródło inspiracji i niezgłębiona kopalnia pomysłów. To, plus najlepsze tkaniny, to dla nas zestaw idealny. Nie nazywamy się projektantkami. Szyjemy sukienki.


ODDAJ SIĘ W NASZE RĘCE!

Zapraszamy na spotkanie z nami w naszej pracowni i przeżycie w pełni doświadczenia szycia miarowego Twojej wymarzonej sukienki. Zobacz, na czym to polega i umów się już dziś!W naszym sklepie co jakiś czas pojawiają się nowe sukienki oraz materiały,
które możesz wybrać na wymarzoną kreację własnego pomysłu.

Dzięki newsletterowi nigdy nie przegapisz nowości!