Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientek oraz wiedząc, jak ważne jest dobre dopasowanie sukienki, oferujemy możliwość składania zmówień indywidualnych. Dzięki temu otrzymujesz szeroki wachlarz możliwości modyfikacji, a w rezultacie unikatową sukienkę, którą od podstaw szyjemy specjalnie dla Ciebie.

 

KIEDY WARTO SKORZYSTAĆ Z OPCJI ZAMÓWIENIA INDYWIDUALNEGO?

1. Kiedy żaden ze standardowych rozmiarów nie jest dla Ciebie odpowiedni i chciałabyś uszyć sukienkę dokładnie na swoje wymiary.
2. Kiedy podoba Ci się jeden z naszych modeli, ale chcesz wprowadzić modyfikacje, np. zmienić kolor lub długość dołu.

 

JAK ZŁOŻYĆ TAKIE ZAMÓWIENIE?

Zamówienie indywidualne możesz złożyć mailowo lub przez formularz kontaktowy poniżej. Napisz nam, który model Cię interesuje, jaki rozmiar chciałabyś zamówić i czy chcesz zmienić kolor. Jeśli tak – na jaki. Sprawdzimy, czy taki materiał jest dostępny u naszych dostawców i damy Ci znać.

Przede wszystkim pamiętaj, że szyjąc personalizowaną sukienkę dla Ciebie, bazujemy zawsze na modelach z naszej oferty. Wybierz ten, który chcesz zmodyfikować i daj nam znać, jakie zmiany chciałabyś wprowadzić. Możesz zamówić sukienkę:

w innym kolorze – jeśli oczywiście tkanina, z której uszyta jest sukienka występuje w Twoim wymarzonym odcieniu, lub dysponujemy podobnym materiałem w tym kolorze (napisz, jaki chciałabyś kolor, a prześlemy informacje o dostępności)
w innym rozmiarze – lub po prostu na podane przez Ciebie wymiary. Tutaj znajdziesz instrukcję, jak samodzielnie się zmierzyć. Możesz także poprosić o to dowolną krawcową lub umówić się z nami z naszej pracowni
innej długości – sukienki możesz dowolnie skrócić lub wydłużyć, jeśli tylko jest to technicznie możliwe

Oczywiście wszystkie te opcje można mieszać – możesz zamówić sukienkę w innym kolorze i uszytą na inne wymiary niż standardowe z tabeli rozmiarów.

JAKIE SĄ ZASADY?

– ponieważ jest to zamówienie personalizowane, nie masz możliwości zwrotu sukienki
– termin realizacji zależy od naszego bieżącego obłożenia – za każdym razem ustalamy go indywidualnie, dlatego zapytaj o niego, składając zamówienie
– w przypadku niektórych sylwetek w trosce o najwyższą jakość i dopasowanie sukienki,
zastrzegamy sobie możliwość rekomendacji pełnej usługi szycia miarowego

JAKIE SĄ KOSZTY?

– ponieważ do szycia sukienki z modyfikacjami musimy podchodzić osobno, zwiększa się znacząco czas, jaki jej poświęcamy. Dlatego takie zamówienie to zwykle koszt w wysokości ceny wybranego modelu +50% (bardziej pracochłonne zmiany lub zmiany tkaniny na droższą wyceniamy indywidualnie)
– jeśli chcesz zamówić sukienkę oznaczoną w sklepie etykietką “tylko na zamówienie” cena przy niej podana jest już docelowa – nie doliczamy dodatkowych 50%

NAPISZ DO NAS

Napisz, którym modelem sukienki jesteś zainteresowana, w jakim kolorze i rozmiarze chciałabyś ją uszyć.