Wiedząc, jak bardzo uszczęśliwić może posiadanie swojej wymarzonej sukienki, oferujemy możliwość składania zmówień indywidualnych. Dzięki temu otrzymujesz szeroki wachlarz możliwości, a w rezultacie unikatową sukienkę, którą od podstaw szyjemy specjalnie dla Ciebie.

Jeśli masz wymarzoną sukienkę, która od dawna chodzi Ci po głowie – pozwól nam ją zrealizować!

Kiedy żaden z modeli z naszej standardowej oferty nie jest dla Ciebie odpowiedni i chciałabyś uszyć sukienkę różniącą się od tego, co widzisz na naszej stronie – ta usługa jest dla Ciebie.

 

JAK ZŁOŻYĆ TAKIE ZAMÓWIENIE?

Zamówienie indywidualne możesz złożyć mailowo, przez formularz kontaktowy poniżej lub podczas wizyty w naszym butiku partnerskim.

Najpierw najlepiej skonsultować z nami możliwość realizacji Twojej wymarzonej sukni. Napisz nam, jak ma ona wyglądać, jaki kolor Cię interesuje, jaki gatunek tkaniny. Chętnie również doradzimy i wyślemy propozycje materiałów.

Jeśli masz pytania lub wątpliwości – śmiało dzwoń lub pisz!

JAKIE SĄ ZASADY?

– zamówienie możemy zrealizować zarówno za pośrednictwem naszego butiku partnerskiego, jak i online, jeśli nie możesz lub nie chcesz przyjeżdżać na przymiarki (tutaj znajdziesz więcej informacji na temat szycia miarowego online)
– termin realizacji zależy od naszego bieżącego obłożenia – za każdym razem ustalamy go indywidualnie, dlatego zapytaj o niego, składając zamówienie
– koszt szycia sukni wyceniamy indywidualnie w każdym przypadku.

 

POTRZEBUJESZ INSPIRACJI?

Przejrzyj nasze poprzednie kolekcje lub poprzednie kolekcje ślubne – jest tam naprawdę sporo modeli! Pamiętaj o tym, że możesz zmieniać tkaniny, mieszać góry z dołami i zmieniać, co tylko technicznie możliwe.

 

NAPISZ DO NAS

Napisz do nas o swojej wymarzonej sukience:SZYCIE NA MIARĘ

Profesjonalna usługa krawiecka i niepowtarzalne doświadczenie.