ZAWSZE DARMOWA DOSTAWA

CO TO DLA NAS OZNACZA?

Te 3 słowa wyhaftowane na każdej naszej metce oznaczają dla nas nie tylko kraj produkcji, ale całe nasze podejście do prowadzenia firmy i etyki pracy. Są to dla nas tematy bardzo ważne – wierzymy, że jeśli chce się żyć w lepszym świecie, to zmienianie go należy zacząć od własnego podwórka. Dlatego tworzymy firmę o wysokich standardach etycznych, której tak samo jak na zadowoleniu klientek zależy na szczęściu pracowników.

Mamy kilka prostych zasad:

CZYSTA GRA: Tylko uczciwość wobec pracowników, współpracowników, dostawców i klientów może dać radość z pracy, a w efekcie produkt, z którego możemy być dumni.

JAKOŚĆ SIĘ OPŁACA: A jakość produktu, to nie tylko perfekcyjne wykonanie, ale także pewność, że wszyscy zaangażowani w jego powstanie byli traktowani etycznie i sprawiedliwie.

KUPUJ MNIEJ: Dobrze dobrana i ponadczasowa sukienka to inwestycja w styl i wygodę, pozwalająca dobrze się czuć, świetnie wyglądać i nie poszukiwać co chwilę nowych kreacji.

Czym to się przejawia w codziennej praktyce? Dla przykładu: wszyscy zatrudnieni w Szyjemy Sukienki mają umowę o pracę. Żadnych śmieciówek. Do każdego zakupu otrzymujesz paragon – uważamy, że płacenie podatków to absolutny obowiązek. Resztki tkanin oddajemy na cele społeczne. Współpracujemy z programem stażowym liceów społecznych. Struktura w firmie nie jest hierarchiczna – wszyscy współdecydują o wykonywanej przez siebie pracy. Jesteśmy firmą z godłem Polski Ślad. Wyróżnienie to poświadcza, że płacimy w Polsce podatki, a zyski firmy pozostają do dyspozycji polskich właścicieli.

 

PS

A tak poza tym, naprawdę po prostu szyjemy wszystko w Polsce! Zatrudniamy doskonałe krawcowe przywracając wartość mistrzostwu w rzemiośle. Każda suknia uszyta jest od początku do końca, z największą starannością, przez jedną z nich.