Jesteśmy małą firmą rzemieślniczą, założoną w 2012 roku z potrzeby niezależności i pasji do krawiectwa. Z zachwytu nad tym, że sukienka to tak bardzo wiele więcej, niż kawałek materiału.

Chcemy tworzyć ubrania, które dają radość. Nie tylko radość z bycia podziwianą, ale też poczucie satysfakcji wynikające z wygody użytkowania i świadomości dobrej inwestycji. To taki nasz “praktyczny glamour”, bo wiemy, że dla współczesnej kobiety sam glamour to zdecydowanie za mało.

Wierzymy we wpływ świadomych zakupów na nasze życie – w skali intymnej i globalnej. Chcemy tworzyć ubrania dla osób, które takich zakupów dokonują.

Ważne jest dla nas nie tylko co, ale i jak tworzymy. Szyjemy lokalnie i z dumą haftujemy to na każdej naszej metce. Prowadzimy firmę społecznie odpowiedzialną.

Sukienki nie zbawią świata, ale mają większą siłę niż można przypuszczać. Poprzez to, co nosimy – świadomie lub nie – wyrażamy siebie. Ciuchami możemy dodać sobie mocy. A żaden ciuch nie ma w sobie tyle kobiecej siły, co sukienka.

Jeśli masz ochotę, poczytaj więcej: