ZAWSZE DARMOWA DOSTAWA

Nasza filozofia? – Korzystając z najwyższej jakości tkanin i doświadczenia najlepszych krawcowych tworzyć ubrania, w których czujesz się sobą.

 

Tworzymy suknie ślubne dla panien młodych, które poszukują “czegoś innego”. Chcą czuć się wyjątkowo, ale też wygodnie, lekko i po swojemu. Z charakterem, bez przebieranek. Nasze suknie dadzą Ci luz i bezpretensjonalność, której szukasz.

Tworzymy sukienki na okazje najważniejsze w życiu, ale i te codzienne, które też chcemy celebrować. Sukienki dla silnych kobiet, które nie boją się swoich wyborów. Sukienki dla dam i chłopczyc, kociaków, supermenek, siłaczek. Dla kobiet, które godzą sprzeczności. Dla realistek, które chcą mieć wszystko. Dla twardo stąpających po ziemi księżniczek. Dla tych, które czują, że rozważna i romantyczna to dwie twarze jednej kobiety. Dla praktycznych, ale zjawiskowych.

 

Co nas wyróżnia?

1 – pozwalamy na daleko idące modyfikacje. Możesz mieszać różne góry z dołami, zmieniać długości, rękawy, kolory, tkaniny – co tylko technicznie możliwe. Nie odmawiamy – suknia ma być taka, jak chcesz!
2 – u nas nie spotkasz się z przypadkową ekspedientką. Wszystkie konsultantki mają wykształcenie i doświadczenie w krawiectwie. Wiedzą, o czym mówią.
3 – wszystko szyjemy etycznie. Tylko umowy o pracę i godziwe warunki zatrudnienia. Płacimy ZUS, płacimy podatki. U nas zawsze dostaniesz paragon. Nie tniemy kosztów tam, gdzie to dotyka pracowników – nasze krawcowe pracują w centrum Warszawy, nie musisz daleko jeździć na przymiarki.

 

Co jeszcze?

Mamy bzika na punkcie fair play – zasady tak zapomnianej w naszej branży. Uczciwie, albo wcale. Naszą obsesją są też tkaniny – potrafimy wybierać je godzinami, albo zakochać się od pierwszego wejrzenia. Naszą pracę traktujemy jak rzemiosło, nie jak sztukę. Chcemy wyróżniać się perfekcyjnie dopracowanymi krojami i detalami. I szyjemy od zawsze.
Jeśli masz ochotę, poczytaj więcej na te tematy: