CO TO DLA NAS OZNACZA?

Te 3 słowa wyhaftowane na każdej naszej metce oznaczają dla nas nie tylko kraj produkcji, ale całe nasze podejście do prowadzenia firmy i etyki pracy. Są to dla nas tematy bardzo ważne – wierzymy, trzeba być zmianą, którą pragnie się ujrzeć w świecie. Dlatego tworzymy firmę o wysokich standardach etycznych, której tak samo jak na zadowoleniu klientek zależy na szczęściu pracowników i współpracowników.

Mamy kilka prostych zasad:

CZYSTA GRA: Tylko uczciwość wobec pracowników, współpracowników, dostawców i klientów może dać radość z pracy, a w efekcie produkt, z którego możemy być dumni.

JAKOŚĆ SIĘ OPŁACA: A jakość produktu, to nie tylko perfekcyjne wykonanie, ale także pewność, że wszyscy zaangażowani w jego powstanie byli traktowani etycznie i sprawiedliwie.

KUPUJ MNIEJ: Dobrze dobrana i ponadczasowa sukienka to inwestycja w styl i wygodę, pozwalająca dobrze się czuć, świetnie wyglądać i nie poszukiwać co chwilę nowych kreacji.

Czym to się przejawia w codziennej praktyce? Z pozoru banalnymi rzeczami. Nie unikamy podatków, nie uznajemy śmieciówek, wystawiamy paragony, wybieramy współpracowników i dostawców hołdujących podobnym wartościom.

PS

A tak poza tym, naprawdę po prostu szyjemy wszystko w Polsce! Współpracujemy z doskonałymi krawcowymi przywracając wartość mistrzostwu w rzemiośle. Każda suknia uszyta jest od początku do końca, z największą starannością, przez jedną z nich.

 

Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak pracujemy? Przeczytaj ten artykuł.