Jeśli podoba Ci się któraś z naszych sukienek, ale chciałabyś zamówić inny kolor lub rozmiar, jest taka możliwość.

MOŻESZ ZAMÓWIĆ SUKIENKĘ:

 

w innym kolorze – jeśli oczywiście tkanina, z której uszyta jest sukienka występuje w Twoim wymarzonym odcieniu, lub dysponujemy podobnym materiałem w tym kolorze
w innym rozmiarze – wciąż poruszając się w obrębie naszej tabeli rozmiarów, do rozmiaru 46, z możliwością wprowadzenia do 2 cm zmian w poszczególnych wymiarach (np. 2 cm mniej w talii i 2 cm więcej w biuście)
długość dołu sukienki możesz dowolnie skrócić, wydłużenie jest możliwe do 10 cm bez dodatkowych opłat (powyżej tego wyceniamy taką modyfikację indywidualnie)

Oczywiście te dwie opcje można mieszać – możesz zamówić sukienkę w innym rozmiarze i kolorze, czyli np. model Miriam w kolorze błękitnym w rozmiarze 46 mniejszym w biuście o 1 cm.

JAKIE SĄ ZASADY?

– ponieważ jest to zamówienie personalizowane, nie masz możliwości zwrotu sukienki
– termin realizacji zależy od naszego bieżącego obłożenia – za każdym razem ustalamy go indywidualnie, dlatego zapytaj o niego, składając zamówienie

JAKIE SĄ KOSZTY?

– ponieważ do szycia sukienki z modyfikacjami musimy podchodzić osobno, zwiększa się znacząco czas, jaki jej poświęcamy. Dlatego takie zamówienie to koszt w wysokości ceny wybranego modelu +50%.

Zamówienie na taką sukienkę możesz złożyć mailowo lub przez formularz kontaktowy poniżej. Napisz nam, który model Cię interesuje, jaki rozmiar chciałabyś zamówić i czy chcesz zmienić kolor. Jeśli tak – na jaki. Sprawdzimy, czy taki materiał jest dostępny u naszych dostawców i damy Ci znać.

 

Jeśli chcesz wprowadzać w wybranym modelu większe zmiany lub uszyć sukienkę w rozmiarze większym niż 46 pozostaje możliwość szycia miarowego. Jest to bardziej skomplikowany, czasochłonny, a także droższy proces, ale suknia szyta na miarę to możliwość wprowadzania daleko idących zmian oraz gwarancja, że wszystko będzie leżeć idealnie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o szyciu miarowym zajrzyj tutaj.

NAPISZ DO NAS

Napisz, którym modelem sukienki jesteś zainteresowana, w jakim kolorze i rozmiarze chciałabyś ją uszyć.