MASZ DO NAS PYTANIA?

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.
Czekamy na Twoje pytania
od poniedziałku do piątku, od 9:00 do 19:00.

+48 22 619 23 49

kontakt@szyjemysukienki.pl

Nie wahaj się do nas napisać - odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

ZAWSZE DARMOWA DOSTAWA!


KONSULTACJE I SZYCIE MIAROWE

 • Spotkanie w naszej pracowni, na którym doradzimy w zakresie krojów i materiałów
 • Sukienka krojona od podstaw na zdjęte przez nas wymiary
 • Gwarancja idealnego dopasowania


Dlaczego warto?

Szyta na miarę sukienka to inwestycja w wygodę i funkcjonalność, które w bezpośredni sposób przekładają się na to, jak prezentujemy się w naszej kreacji. Dwie największe zalety tego rozwiązania to:

1. Otrzymujesz ubranie, które idealnie dopasowane jest do Twojego ciała, dzięki czemu czujesz się swobodnie, co dodaje sylwetce gracji i niewymuszonej elegancji.

Nieustanne poprawianie spadających ramiączek lub zbyt krótkiej spódnicy? Za bardzo wyeksponowany dekolt? Sukienka luźna u góry, ale zbyt opięta w biodrach? Jeśli ubranie jest źle dopasowane i jest Ci w nim niewygodnie, nie będziesz prezentować się korzystnie nawet, jeśli to najwspanialsza suknia świata - nasza atrakcyjność płynie nie tylko z tego, co mamy na sobie, ale także z tego, jak się w tym czujemy. Najcelniej ujął tą zasadę Karl Lagerfeld - “Luxury is the ease of a t-shirt in a very expensive dress”

2. Masz możliwość personalizowania projektu. Szycie miarowe realizujemy na bazie modeli dostępnych w naszym sklepie, jednak nic nie stoi na przeszkodzie wprowadzania daleko idących zmian.

Zmianie może ulec długość dołu, długość rękawów, głębokość dekoltów i inne elementy, ale przede wszystkim materiał oraz kolor. Można również (w przypadku sukienek odcinanych w talii) dowolnie miksować górę z dołem. (Oczywiście można także umówić się z nami na szycie miarowe jednego z naszych modeli bez wprowadzania żadnych zmian w fasonie i materiale).


Jak wygląda cały proces?

Aby ustalić szczegóły i uszyć sukienkę na miarę, zapraszamy na spotkanie z nami w naszej pracowni w Warszawie.

Podczas pierwszego spotkania wysłuchamy Twoich oczekiwań i wspólnie zastanowimy się nad wyborem modelu, zmianami w kroju oraz tkaninami. Będziesz mogła obejrzeć katalog dostępnych tkanin i uzyskać na ich temat wszystkie informacje. Doradzimy zarówno w kwestii wyboru tkaniny, jak i kolorów i krojów odpowiednich dla konkretnej osoby i okazji.

Pierwsze spotkanie zwykle kończy się zdjęciem miary i wyceną projektu, którą otrzymasz mailem najpóźniej następnego dnia. Dopiero po otrzymaniu wyceny decydujesz, czy będziemy dalej pracować nad Twoją sukienką. Pierwsze spotkanie nie jest w żaden sposób zobowiązujące.

Jeśli zdecydujesz o szyciu sukienki, poprosimy o zaliczkę, po której otrzymaniu zamawiamy materiały i zaczynamy proces konstrukcji i szycia. Po około dwóch-trzech tygodniach umawiamy się na pierwszą przymiarkę. Termin drugiego spotkania (po dwóch-trzech tygodniach) podajemy orientacyjnie - uzależniony jest w dużej mierze od wyboru kroju i tkanin.

Drugie spotkanie to jednocześnie pierwsza przymiarka - ma na celu dopracowanie kroju i sporządzenie listy koniecznych poprawek. Sprawdzamy, jak sukienka leży, jak pracuje w ruchu. To także moment na ostateczne decyzje dotyczące długości spódnicy czy głębokości dekoltu, dlatego w przypadku sukienek ślubnych czy wieczorowych warto pamiętać o zabraniu ze sobą butów i biustonosza, które będą zakładane do tej sukienki.

Kolejne przymiarki ustalane są wedle potrzeb wprowadzania poprawek, aż do momentu idealnego dopasowania sukienki. Zwykle cały proces zamyka się w dwóch-trzech przymiarkach, trzeba jednak zakładać, że w przypadku bardziej skomplikowanych krojów może być potrzebnych więcej spotkań. Najczęściej jednak nie przekracza czterech miesięcy.

Koszt szycia miarowego: 400 PLN + cena sukienki

USŁUGA EXPRESS: 800 PLN + cena sukienki

Jeśli potrzebujesz uszyć sukienkę szybciej niż w 3 miesiące, koszt szycia miarowego wzrasta o 100% - do ceny sukienki doliczmy 800 zł. Umawiając się weź pod uwagę, że 2 miesiące liczymy od wpłaty zaliczki po pierwszym spotkaniu w naszej pracowni.


Jeśli chcesz umówić się na spotkanie - skontaktuj się z nami
mailowo: szyjemysukienki@gmail.com
telefonicznie: (+48) 22 619 23 49
lub przez formularz kontaktowy

Formularz kontaktowy:
Jakie są inne opcje?

PRYWATNE PORTFOLIO SUKIENEK - PREMIUM

 • porady i projekty tylko dla Ciebie
 • prywatne spotkanie z osobistą stylistką
 • dokładna, wielowymiarowa analiza sylwetki
 • analiza kolorystyczna
 • trzy niepowtarzalne projekty sukienek stworzone w naszej pracowni na bazie Twoich oczekiwać i porad stylistki
 • baza krojów najlepiej pasujących do Twojego typu sylwetki
 • usługa szycia miarowego gratis
 • Dowiedz się więcej


  JEŚLI NIE MOŻESZ PRZYJECHAĆ DO PRACOWNI

 • skorzystaj z możliwości złożenia zamówienia indywidualnego mailowo (szycie bez przymiarki)
 • podaj nam swoje wymiary - otrzymasz sukienkę w 10 dni roboczych
 • możesz wybierać inne tkaniny
 • możesz wprowadzać modyfikacje kroju
 • Dowiedz się więcej


  Zobacz także:

  Dopasowanie
  Jak dobrać sukienkę do typu sylwetki?


  W naszym sklepie co jakiś czas pojawiają się nowe sukienki oraz materiały,
  które możesz wybrać na wymarzoną kreację własnego pomysłu.

  Dzięki newsletterowi nigdy nie przegapisz nowości!