MASZ DO NAS PYTANIA?

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.
Czekamy na Twoje pytania
od poniedziałku do piątku, od 9:00 do 19:00.

+48 22 619 23 49

kontakt@szyjemysukienki.pl

Nie wahaj się do nas napisać - odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

ZAWSZE DARMOWA DOSTAWA!


ZAMÓWIENIA INDYWIDUALNE - "SZYCIE BEZ PRZYMIARKI"

Istnieje możliwość złożenia zamówienia indywidualnego na odległość - mailowo lub telefonicznie. W takim wypadku możesz zamówić sukienkę w konkretnym rozmiarze z naszej tabeli, lub przysłać nam swoje dokładnie zmierzone wymiary (tutaj znajdziesz instrukcję, jak samodzielnie się zmierzyć, najlepiej jednak, aby miarę zdjęła profesjonalna krawcowa).

Zobacz, jak wygląda cały proces.

Napisz do nas, aby zamówić sukienkę:

Otrzymałaś sukienkę - jakie są scenariusze?

Wszystko jest tak jak chciałaś, leży idealnie

Super! Bardzo się cieszymy i mamy nadzieję, że będziesz czuć się równie świetnie, jak wyglądasz!

Coś poszło nie tak - chciałaś inaczej.

Niestety szycie na odległość to nie to samo, co szycie miarowe. Pomimo tego, że sukienka została uszyta zgodnie z podanymi przez Ciebie wymiarami, nie wszystko może leżeć idealnie. Trzeba wziąć pod uwagę (także pod kątem terminów!), że konieczne będą drobne dopasowania. Możesz udać się do dowolnej krawcowej na własną rękę (zwykle te poprawki to żadna czarna magia!) lub wpaść z sukienką do nas - wykonamy wszystkie konieczne poprawki (lub zmiany, których sobie zażyczysz) zgodnie z naszym cennikiem.

Uwaga - jeśli sukienka, którą otrzymałaś odbiega od wymiarów, które podałaś (nie powinno się to zdarzyć, ale dmuchamy na zimne) dokonamy dopasowania do wymiarów bez żadnych opłat!

Pamiętaj, że zgodnie z polskim prawem (i naszym regulaminem) sukienki zamawianej indywidualnie nie możesz zwrócić.

Aby uniknąć zaskoczenia w kwestii tkanin, możesz wcześniej zamówić próbki lub obejrzeć materiały u nas w pracowni.

Aby mieć pewność, że podałaś nam prawidłowe wymiary, zobacz jak samodzielnie się zmierzyć, umów się z nami w pracowni na zdjęcie miary lub poproś o to dowolną krawcową.


Masz jeszcze pytania? Zobacz, może znajdziesz odpowiedź poniżej.

Jaką sukienkę mogę zamówić?

1) Dowolną gotową sukienkę z naszego asortymentu bez żadnych modyfikacji - po prostu dopasowaną do Ciebie.

2) Sukienkę z modyfikacjami - można dokonać modyfikacji na podstawie jednego lub więcej modeli z naszego sklepu - zmieniać długość dołu, długość rękawów, głębokość dekoltów, materiał, kolor i inne elementy. Można także (w przypadku sukienek odcinanych w talii) dowolnie miksować górę z dołem (dół z sukienki A, góra z sukienki B).

Przed składaniem indywidualnego zamówienia warto obejrzeć nasz katalog tkanin, który jest regularnie uzupełniany i aktualizowany.

Jeśli potrzebujesz więcej inspiracji, zapraszamy do obejrzenia galerii niektórych zrealizowanych dotąd zamówień indywidualnych.

Prosimy o nie przysyłanie nam zdjęć sukienek innych marek i projektantów z pytaniem o możliwość ich uszycia. Nie kopiujemy cudzych projektów.

Jak długo to trwa?

Czas oczekiwania na zamówienie indywidualne sukienki z naszego asortymentu wynosi około 10 dni roboczych. W przypadku zmiany tkaniny lub kroju może być nieco dłuższy, nie powinien jednak przekroczyć trzech tygodni. Jest to termin orientacyjny - może ulegać zmianom w zależności od wybranego fasonu i materiału lub naszego aktualnego obłożenia.

Ile to kosztuje?

Zmiany dokonywane w sukienkach wyceniamy indywidualnie - daj nam znać, jakie modyfikacje chcesz wprowadzić, a powiemy Ci, jaki będzie koszt. Oferujemy tkaniny w bardzo szerokim zakresie cen, dlatego w zależności od ich wyboru, ceny mogą znacząco się różnić. Jeśli chcesz się zmieścić w konkretnym budżecie - daj nam znać, pomożemy w wyborze materiałów.

Czym to się różni od szycia miarowego?

Szycie miarowe to cały proces, na który składa się spotkanie konsultacyjne w naszej pracowni i seria przymiarek, dzięki którym jesteśmy w stanie dopasować sukienkę idealnie. Sami zdejmujemy miarę, odpowiednio modyfikujemy formy i zostawiamy możliwość dokonywania zmian jeszcze w trakcie procesu powstawania sukienki. Szycie bez przymiarki nie daje gwarancji idealnego dopasowania. Nad szyciem miarowym ma za to przewagę cenową (usługa szycia miarowego jest dodatkowo płatna), czasową (jest szybsze) i organizacyjną (nie wymaga przymiarek w naszej pracowni w Warszawie). Jeśli interesuje Cię szycie miarowe poznaj szczegóły.

Co powinnam zmierzyć?

Do uszycia większości modeli potrzebne będą nam następujące wymiary:

  •  wzrost
  •  obwód w biuście
  •  obwód w talii
  •  obwód w biodrach
  •  długość i obwód rękawa (jeśli sukienka ma rękawy)
  •  długość dołu mierzoną od taliiZobacz także:

Jak dobrać odpowiedni rozmiar?
Jak dobrać sukienkę do typu sylwetki?W naszym sklepie co jakiś czas pojawiają się nowe sukienki oraz materiały,
które możesz wybrać na wymarzoną kreację własnego pomysłu.

Dzięki newsletterowi nigdy nie przegapisz nowości!