MASZ DO NAS PYTANIA?

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.
Czekamy na Twoje pytania
od poniedziałku do piątku, od 9:00 do 19:00.

+48 22 619 23 49

kontakt@szyjemysukienki.pl

Nie wahaj się do nas napisać - odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

ZAWSZE DARMOWA DOSTAWA!


KONSULTACJA STYLISTY I PRYWATNE PORTFOLIO SUKIENEK

Najwyższej jakości tkaniny, specjalistyczna pomoc profesjonalnego stylisty i całe nasze doświadczenie składają się na ofertę dla najbardziej wymagających klientek, szukających wyrazu dla swojej osobowości i własnego stylu, dla których ważny jest wizerunek zarówno na co dzień, jak i podczas specjalnych okazji.

Co gwarantujemy:

 • Opracowanie indywidualnych i niepowtarzalnych projektów oraz stylizacji – stworzenie od podstaw krojów sukienek i dobór najwłaściwszych tkanin na podstawie profesjonalnej analizy sylwetki oraz analizy kolorystycznej.

 • Konsultacje profesjonalnej stylistki, od której dowiesz się, jak zbudować swoją garderobę, by na co dzień umiejętnie wydobywać pełnię swojego piękna.

 • Pomoc w wykreowaniu unikalnego stylu i wizerunku, który będzie zgodny z Twoimi oczekiwaniami. Zadbamy o to, aby był ponadczasowy - zgodnie z zawsze aktualną maksymą Coco Chanel: “Moda przemija, styl pozostaje”.


 • Jak powstaje PRYWATNE PORTFOLIO SUKIENEK?

  Po pierwsze musimy się poznać! Podczas pierwszego spotkania porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach i potrzebach. Będziemy chcieli poznać Twój styl życia, upodobania oraz okazje, których dopełnieniem mają być poszukiwane przez Ciebie sukienki. Profesjonalna stylistka określi proporcje Twojego ciała, opisze typ sylwetki, a także wskaże mocniejsze i słabsze strony Twojej figury. Doradzi Ci, jak odpowiednio dobierać garderobę i dodatki, by eksponowały Twoje atuty i ukrywały niedoskonałości. Dodatkowo stylistka przeprowadzi analizę kolorystyczną Twojego typu urody. Określi naturalną tonację Twojej cery, kolor oczu i odcień włosów oraz opisze Twój typ kolorystyczny. Dzięki niemu dowiesz się, na które kolory stawiać, a których unikać.

  Na koniec razem ustalimy, jakie fasony, kroje i faktury materiałów dadzą nam pewność, że zaprojektowane przez nas sukienki w pełni podkreślą Twoje piękno. Krótko mówiąc – podczas jednego spotkania powiemy Ci, jak możesz być najpiękniejsza, niezależnie od sytuacji. 

  Aby przeprowadzić prawidłową analizę kolorystyczną, potrzebujemy naturalnego oświetlenia, dlatego na pierwsze spotkania zawsze umawiamy się w ciągu dnia.


  Później zabieramy się do pracy! W oparciu o wszystkie ustalenia z pierwszego spotkania projektujemy propozycje trzech sukienek dobranych pod każdym względem do Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Jeśli w naszym katalogu nie znajdziemy odpowiednich tkanin, poszukujemy ich do skutku w na wszystkie znane nam sposoby. Wraz z rysowniczką tworzymy kompleksową propozycję ubioru. Na cały ten proces musisz dać nam około dwa tygodnie.

  Czas na drugie spotkanie! Na początek otrzymujesz stworzoną specjalnie dla Ciebie teczkę zawierającą przygotowaną przez stylistkę paletę Twoich kolorów oraz zaprojektowane w naszej pracowni modele sukienek w postaci wykonanych przez rysowniczkę plansz z próbkami tkanin i dokładnym opisem i wyceną. PRYWATNE PORTFOLIO SUKIENEK jest podsumowaniem naszego pierwszego spotkania, zbiorem wskazówek, jak możesz strojem i kolorem podkreślać swoją urodę i osobowość oraz równocześnie konkretną propozycją modeli sukienek, w każdym szczególe opracowanych specjalnie dla Ciebie. Raz otrzymane projekty możesz odszywać w różnych kombinacjach wzorów i kolorów - w zależności od potrzeb.


  Na koniec wspólnie ustalamy dalszy plan pracy nad sukienkami. Jeśli zdecydujesz się odszyć  zaprojektowane dla Ciebie sukienki w naszej pracowni, usługa szycia miarowego nie będzie doliczana do ceny pierwszego modelu.

  Koszt pakietu: 920 PLN

  (Płatność przed pierwszym spotkaniem)


  Nasi partnerzy:


  Przy stworzeniu propozycji indywidualnych konsultacji i projektów, współpracowałyśmy z Kaliną Kaczmarek - stylistką i założycielką styledoctor.pl. To również ona prowadzi konsultacje podczas spotkań z naszymi Klientkami. Ilustracje projektów sukienek wykonuje malarka, rzeźbiarka i autorka komiksów - Berenika Kołomycka, w technice akwareli.  Jeśli chcesz umówić się na spotkanie - skontaktuj się z nami
  mailowo: szyjemysukienki@gmail.com
  lub telefonicznie: (+48) 22 619 23 49

  Formularz kontaktowy:  W naszym sklepie co jakiś czas pojawiają się nowe sukienki oraz materiały,
  które możesz wybrać na wymarzoną kreację własnego pomysłu.

  Dzięki newsletterowi nigdy nie przegapisz nowości!