MASZ DO NAS PYTANIA?

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.
Czekamy na Twoje pytania
od poniedziałku do piątku, od 9:00 do 19:00.

+48 22 619 23 49

kontakt@szyjemysukienki.pl

Nie wahaj się do nas napisać - odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

ZAWSZE DARMOWA DOSTAWA!

JAK DOBRAĆ ODPOWIEDNI ROZMIAR?


Aby wybrać odpowiedni rozmiar, znajdź w naszej tabeli taki, który najlepiej odpowiada Twoim wymiarom (jeśli ich nie znasz, poniżej opisaliśmy, jak w łatwy sposób samodzielnie się zmierzyć). Pamiętaj, że rozmiarówki różnych marek mogą od siebie odbiegać - najlepiej więc dopasować rozmiar polegając wyłącznie na swoich wymiarach.

TABELA ROZMIARÓW

Nasza modelka ma 175 cm wzrostu i na zdjęciach ubrana jest w rozmiar 34.

JAK SAMODZIELNIE ZDJĄĆ MIARĘ?

Jeśli nie jesteś pewna swoich rozmiarów, możesz w łatwy sposób zmierzyć podstawowe wymiary samodzielnie. Dzięki temu lepiej odnajdziesz odpowiedni dla Ciebie rozmiar w naszej tabeli.

Miarę zdejmuj na stojąco, najlepiej centymetrem krawieckim lub papierowym (miękkim). Jeśli nie masz centymetra, możesz posłużyć się po prostu sznurkiem i dopiero potem przykładać sznurek do płaskiej miarki (po zaznaczeniu sobie na nim odległości) - nigdy nie mierz siebie płaską miarką ani linijką.

Najlepiej mierzyć się w butach, które zamierzasz założyć do danej kreacji lub w takich, w jakich chodzisz najczęściej - wysoki obcas może wpłynąć na obwód w biuście i w talii (automatyczne wyprostowanie sylwetki, wciągnięcie mięśni brzucha i wypchnięcie klatki piersiowej).

Ważne jest, aby nie mierzyć się w grubym ubraniu.

A) OBWÓD W BIUŚCIE - zwróć uwagę na bieliznę, jaką będziesz nosić do danej kreacji. Jeśli zamierzasz założyć biustonosz typu push-up lub z usztywnianymi miseczkami - najlepiej zmierz się w takim biustonoszu. Mierzymy obwód na wysokości środka piersi.

B) OBWÓD W TALII - mierzymy obwód w najwęższym miejscu talii, mniej więcej na wysokości pępka. Nie wciągaj brzucha podczas mierzenia! :)

C) OBWÓD W BIODRACH - mierzymy najszersze miejsce poniżej talii, mniej więcej w połowie pośladków.
Żeby odczytać prawidłowy wymiar, złap centymetr w górnej części bioder a potem delikatnie zsuwaj w dół. Przy tej czynności rozluźniaj pętlę centymetra, aby dało się go zsunąć. Właściwe miejsce do zdjęcia miary jest tam, gdzie powstał największy obwód.

Jeśli masz wątpliwości, zobacz filmik instruktażowy.


ZWROTY I WYMIANA

Pamiętaj także, że zawsze masz możliwość zwrotu zakupionej w sklepie sukienki lub wymiany na inny rozmiar. Masz na to 14 dni od otrzymania przesyłki. Szczegóły na ten temat znajdziesz w Regulaminie.

Jeśli nie możesz znaleźć swojego rozmiaru bądź chciałabyś skonsultować możliwość ewentualnych zmian
w którymś z modeli napisz do nas na adres kontakt@szyjemysukienki albo zadzwoń na numer
22 619 23 49.ZOBACZ TAKŻE

Jak dobrać sukienkę do typu sylwetki?
Jak zamawiać indywidualnie?


W naszym sklepie co jakiś czas pojawiają się nowe sukienki oraz materiały,
które możesz wybrać na wymarzoną kreację własnego pomysłu.

Dzięki newsletterowi nigdy nie przegapisz nowości!