MASZ DO NAS PYTANIA?

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.
Czekamy na Twoje pytania
od poniedziałku do piątku, od 9:00 do 19:00.

+48 22 619 23 49

kontakt@szyjemysukienki.pl

Nie wahaj się do nas napisać - odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

ZAWSZE DARMOWA DOSTAWA!

1

zakochaj się w sukience

Wybierz z naszego asortymentu model, który najbardziej ci się podoba. Jeśli nie wiesz, czy będzie dla ciebie odpowiedni - zobacz, jak dobrać fason do sylwetki. Cena sukienki to jedyny koszt, jaki ponosisz - nie ma żadnych dodatkowych opłat. Dopasowanie i wysyłka są bezpłatne.

ZOBACZ WSZYSTKIE MODELE

podaj nam swoje wymiary

Składając zamówienie wybierz opcję “dopasowanie” i wpsz swoje wymiary. Jeśli nie wiesz, jak prawidłowo się zmierzyć, obejrzyj nasz film, w którym pokazujemy, jak najlepiej to zrobić. Jeśli chcesz, możesz także umówić się z nami w naszej pracowni, aby zmierzyła cię jedna z naszych krawcowych.

Jeśli chcesz wprowadzić w sukience jakieś modyfikacje (np. inną dłgość dołu, rękawy, kolor), zaznacz prośbę o kontakt z naszej strony - zadzwonimy do Ciebie i ustalimy wszystkie detale.

czekaj na sukienkę dopasowaną do twojej sylwetki!

Sukienkę szyjemy od podstaw dopasowaną do twoich wymiarów. Daj nam na to kilka dni. Sukienka zostanie do ciebie wysłana najpóźniej 10 dni roboczych od złożenia zamówienia. Jeśli masz jakiekolwiek pytania napisz do nas.

WYBIERZ SUKIENKĘ!

dopasujemy dla ciebie każdą sukienkę, także ślubną. spódnicę też.


JAK SAMODZIELNIE ZDJĄĆ MIARĘ?

Zobacz opis

Jeśli nie jesteś pewna swoich rozmiarów, możesz w łatwy sposób zmierzyć podstawowe wymiary samodzielnie. Dzięki temu lepiej odnajdziesz odpowiedni dla Ciebie rozmiar w naszej tabeli.

Miarę zdejmuj na stojąco, najlepiej centymetrem krawieckim lub papierowym (miękkim). Jeśli nie masz centymetra, możesz posłużyć się po prostu sznurkiem i dopiero potem przykładać sznurek do płaskiej miarki (po zaznaczeniu sobie na nim odległości) - nigdy nie mierz siebie płaską miarką ani linijką.

Najlepiej mierzyć się w butach, które zamierzasz założyć do danej kreacji lub w takich, w jakich chodzisz najczęściej - wysoki obcas może wpłynąć na obwód w biuście i w talii (automatyczne wyprostowanie sylwetki, wciągnięcie mięśni brzucha i wypchnięcie klatki piersiowej).

Ważne jest, aby nie mierzyć się w grubym ubraniu.

A) OBWÓD W BIUŚCIE - zwróć uwagę na bieliznę, jaką będziesz nosić do danej kreacji. Jeśli zamierzasz założyć biustonosz typu push-up lub z usztywnianymi miseczkami - najlepiej zmierz się w takim biustonoszu. Mierzymy obwód na wysokości środka piersi.

B) OBWÓD W TALII - mierzymy obwód w najwęższym miejscu talii, mniej więcej na wysokości pępka. Nie wciągaj brzucha podczas mierzenia! :)

C) OBWÓD W BIODRACH - mierzymy najszersze miejsce poniżej talii, mniej więcej w połowie pośladków.
Żeby odczytać prawidłowy wymiar, złap centymetr w górnej części bioder a potem delikatnie zsuwaj w dół. Przy tej czynności rozluźniaj pętlę centymetra, aby dało się go zsunąć. Właściwe miejsce do zdjęcia miary jest tam, gdzie powstał największy obwód.

Jeśli potrzebujesz pomocy w zmierzeniu się, lub chcesz jeszcze o coś zapytać - czekamy na Twoje pytania od poniedziałku do piątku, od 9:00 do 19:00


W naszym sklepie co jakiś czas pojawiają się nowe sukienki oraz materiały,
które możesz wybrać na wymarzoną kreację własnego pomysłu.

Dzięki newsletterowi nigdy nie przegapisz nowości!